Візи в Великобританію.

01.06.2020 admin

Оформляємо візи до Великобританії. Нас рекомендують рідним і близьким! Гарантія 100% – повертаємо гроші в разі відмови! Туристичні, гостьові, бізнес, студентські, транзитні, медичні, весільні, а також возз’єднання сім’ї – візи дружини, візи нареченої, EEA family permit. Visa Consulting Group – Ваш надійний візовий експерт.

Frequently Asked Questions про візи до Великобританію

Клієнт: Мені сказали в одному туристичному агентстві, що виїхати до Англії неможливо якщо щомісячний дохід становить менше 10000 гривень, і немає дружини. Це правда? І чи можете ви допомогти в даному випадку з отриманням візи?

Наш експерт: Запевняємо вас у Посольства НЕМАЄ нижньої межі рівня заробітної плати. Всі документи розглядаються в комплексі, це означає, що якщо ви дівчина, незаміжня, без дітей, без власності, з чистим паспортом, але в банку мільйон і зарплата 100 000 гривень в місяць, то візу вам не відкриють. А середньостатистичному пенсіонеру з пенсією 1500 гривень, банком на 1000 – 2000 умовних одиниць і квартирою в Житомирі – запросто відкриють англійську візу.

Бувають нюанси, які навіть ми, виходячи зі свого багаторічного досвіду, не в силах пояснити, адже документи розглядаються не роботом, а візовим офіцером, у якого теж буваю погані дні, або просто інтуїція у них спрацьовує, причому саме коли потрібно, тому ми і не беремо в роботу людей які не будуть повертатись, і нелегалів. Якщо я це відчую, то візовий офіцер тим паче!

Клієнт: Цієї зими я працювала в Єгипті і познайомилась там з англійської родиною. Вони запрошують мене до себе на роботу. Ми звичайно ж, хотіли б скористатися програмою з обміну au-pair, але як мені відомо, Україна не входить до списку країн які беруть участь в цій програмі. Який тип візи ви мені порадите відкрити? Чи є шанси в її отриманні? Чи можу я скористатися вашими послугами?

Наш експерт: Так au-pair Україна-Англія НЕ працює. У вашому випадку це звичайна робоча віза Tier5, ми робочими візами НЕ займаємось. Категорія Domestic Workers теж не підходить, так як цей тип віз передбачає, що ви вже як мінімум рік працювали на певну людину в Україні, наприклад, і ось він вирішив поїхати в Англію на тиждень / місяць / рік і вас, як дуже цінного фахівця і перевіреного працівника, бере з собою. В цьому випадку і тільки в цьому випадку вам підходить Domestic Workers.

Клієнт: Добрий день, хочу поїхати працювати в Англію, вже є домовленості про прийняття мене робочим на будівництво. Підкажіть що потрібно, щоб отримати робочу візу в Англію !?

Наш експерт: Ми не займаємося оформленням англійських робочих віз.

Питання про роботу в Великобританії

Клієнт: Добрий день, мене запросила на роботу круїзна компанія. Контракт на три роки, я погодився – підписав контракт, вони вислали лист-запрошення і дали сайт імміграційної компаній в Англію. Скажіть будь-ласка можу я їй довіряти чи ні? Вони хочуть, щоб я сплатив 700 фунтів і протягом 5 днів мені зроблять документи і кур’єрською службою вишлють всі документи. Що робити?

Наш експерт: З такими питаннями до нас звертаються дуже часто! Щоб відкрити візу ОБОВ’ЯЗКОВО необхідна особиста присутність, так як знімаються відбитки пальців і без вашої присутності ні в Києві, ні в Москві, ні в Лондоні ніхто не зможе подати ваші документи на отримання візи і тим більше отримати візу. Це шахраї і вас просто розводять на гроші. Ми радимо всім в таких випадках доводити до відома Посольство Великобританії.

Питання про термінову візу до Великобританії, а також про дистанційне оформлення віз

Клієнт: Мені потрібна термінова віза в Англію, ви можете мені допомогти?

Наш експерт: Так, з січня 2012 року стало можливим отримувати англійську візу не за 2-3 тижні (це офіційні стандартні терміни), а за 3-4 дні замовляючи послугу пріоритетного розгляду. Докладніше

Клієнт: Підкажіть будь-ласка, якщо я проживаю не в Києві, а в Харкові, чи можу я скористатися Вашими послугами?

Наш експерт: Так звичайно, ми працюємо з усіма регіонами України. І вам зовсім не обов’язково приїжджати до нас в офіс, навіть якщо ви живете і / або працюєте в Києві. Ви просто пишете запит на електронну пошту, отримуєте відповіді на свої питання, після чого ми консультуємо вас по необхідному пакету документів, заповнюємо посольську анкету, перекладач робить переклади документів надісланих нам Вами по електронній пошті або кур’єрською службою доставки. Коли все готово, ми з вами зустрічаємося в Візовому Центрі, проводимо інструктаж, віддаємо готовий пакет з анкетою та перекладами, ви все подаєте, оплачуєте консульський збір і здаєте відбитки пальців, після чого їдете, а ми отримуємо Ваші документи (коли документи у нас робимо розрахунок) і пересилаємо їх Вам кур’єрською службою доставки.

Клієнт: Я знайшов в інтернеті сайт, на якому є інформація, що візові агентства та консультанти абсолютно не потрібні при отриманні візи в Англію, що анкету заповнити зовсім не складно і так далі. І там продають інформацію, всього за 20 доларів, про отримання візи до Великобританії. А ваші послуги коштують мінімум в 10 разів дорожче, так навіщо ж платити більше.

Наш експерт:Натикався я теж на подібні сайти і ось що по суті можу сказати:

  • Якщо людина захоче витрачати свої сили і час на вникання в УСІ тонкощі і нюанси, то просто посидить день-два на форумах, на сайті посольства і якщо пощастить, – знайде всю потрібну, а головне актуальну інформацію та може бути отримає візу, безкоштовно.
  • Наші клієнти отримують тільки актуальну і найсвіжішу інформацію, за всі інші джерела інформації ми не ручаємось.
  • Про анкету взагалі дитячий сад, сказано. В анкеті величезна кількість пунктів, в яких і питання можна зрозуміти двояко, і варіантів відповідей можна дати 3-5, а ось як краще саме Вам написати в вашій анкеті – ніхто не скаже!

Ми не тримаємо нікого, тому якщо у Вас є бажання і немає страху отримати відмову завжди будь-ласка

Ви можете знайти нас тут
Офіси нашої компанії

Ми можемо зустрітись особисто або ж виберіть один із зручних для вас варіантів
Офіс в Чернівцях
м. Чернівці,
вул. Проспект Незалежності 129
Наша пошта
Наші контакти    map