Туристична віза в Англію

12.05.2022 admin

Більшість європейських країн відкрито для українців, які мають біометричний паспорт. При цьому візу оформляти не потрібно. А ось Шотландія та Північна Ірландія, Уельс та Англія відкриються перед вами, якщо ви станете щасливим володарем британської візи.
Щоб вирушити в подорож Великою Британією, українцям знадобиться туристична віза. Її оформлення починається з англійського візового центру, де проводяться консультації, збираються всі необхідні документи. Потім інформація про заявника надсилається для перевірки до Посольства Великої Британії. Після чого приймається рішення про видачу візи.

Чи потрібна віза до Лондона для українців?

Українські громадяни можуть відвідувати країни Європи без віз. Проте Великобританія не входить до Шенгенської зони. Щоб потрапити до Сполученого Королівства, побачити безліч історичних пам’яток, відвідати різноманітні культурні заходи, музеї та виставкові павільйони, концерти та спортивні змагання, відправитися на шопінг та відпочити, потрібно мати туристичну візу. Вчитися та працювати вона не дає права.

Туристична віза до Англії, видана вперше, дійсна 6 місяців. Протягом цього часу краще здійснити кілька короткострокових поїздок. Бажано, щоразу перебувати у країні не довше 15 днів. Коли термін дії візи, отриманої вперше, закінчиться, можна буде подати заявку на повторне отримання туристичної британської візи вже на більш тривалий час – на 2 роки, 5 або 10 років. За оформлення довгострокової візи консульський збір вищий. Час оформлення – 21 день.

Віза до Англії на тривалий термін часто надається тим, хто бажає повернутися з значної причини. Наприклад, для розвитку співпраці з бізнес-партнерами, для поглибленого вивчення мови або для подорожей країною.

Скільки коштує британська віза для українців?

У 2022 році ціна туристичної візи до Великобританії складає:
118 EUR – на 6 міс.;
439 EUR – на 2 роки;
747 EUR – на 5 років;
936 EUR – на 10 років.
Туристична віза, вартість якої зазначена вище, оформляється самостійно. В інших випадках ціна візи дещо вища.

Скільки потрібно грошей на рахунку для візи до Великобританії 2022?

Сказати точно складно. Звичайно, чим більше грошей, тим краще. Вам знадобляться гроші, щоб сплатити поїздку туди і назад. І після повернення мають бути гроші. Наявність довідки з роботи з гарною зарплатою, регулярні надходження на банківську картку, грошові перекази та достатню суму для подорожей на рахунку – це та інформація, яка буде корисною при поданні заявки на туристичну візу.

Чи можна зараз отримати візу до Англії?

Оформлення візи для українців здійснюється через Посольство Великої Британії, куди надсилаються документи. Біометричні дані здаються до ВЦ у столиці України. Для розгляду звернення слід пройти реєстрацію на сайті Посольства та внести необхідну інформацію до анкети. Зібрати документи, список яких ви побачите нижче, та сплатити збір.

Яким критеріям повинен відповідати заявник-турист, щоб отримати візу?

Заплановане перебування в Великобританії не більше 6 місяців.
Подорож обґрунтована, чому є підтвердження.
Коли мети туристичної поїздки буде досягнуто, мандрівник виїде з Англії.
У туриста достатньо коштів для оплати витрат під час перебування в країні та для повернення.
Транзит через Сполучене Королівство не планується.
Не варто ціль провести ділові зустрічі або заробити гроші.

Чи можна отримати візу до Великобританії 2022?

Для того, щоб відправитися в тур Сполученим Королівством, потрібно оформити або короткострокову візу, яка видається на півроку при першому зверненні, або дозвіл на в’їзд протягом 10 років. Для отримання візи туриста знадобляться такі справжні документи з англійськими перекладами:

український паспорт та закордонний паспорт з посторінковими копіями;
візова анкета;
підтверджене бронювання готелю;
куплені квитки на літак з обох боків або заброньовані;
мета та план поїздки;
квитанція, що підтверджує оплату консульського збору;
довідка з місця навчання чи роботи в Україні;
податкова декларація;
довідка з банку про наявність власних коштів для поїздки;
документи про сімейний стан, свідоцтва про народження дітей;
документи про власність в Україні – рухоме та нерухоме майно.
засвідчений нотаріусом дозвіл на виїзд неповнолітньої дитини, яка відправляється в подорож один або з кимось із батьків.

Якщо ви не працюєте в Україні, слід пред’явити документи, що підтверджують, що у вас є спонсор в Україні або в UK.
Крім цього, можуть знадобитися додаткові документи, які б підтвердили, що поїздка виключно туристична і залишатися в країні нелегально ви не маєте наміру.

Ви можете знайти нас тут
Офіси нашої компанії

Ми можемо зустрітись особисто або ж виберіть один із зручних для вас варіантів
Офіс в Чернівцях
м. Чернівці,
вул. Проспект Незалежності 129
Наші контакти    map