Отримання візи в Великобританію

28.04.2020 admin

Збираєтеся у відпустку або ділову поїздку за кордон? Тоді найголовнішим для вас будуть навіть не гроші, а отримання візи, особливо якщо плануєте подорож до європейських країн. Багато хто скаржиться, що оформлення візи до Великобританії – це складний і тривалий процес, який не завжди закінчується успіхом. Справа в тому, що візи в Англію важко оформити самостійно. Для впевненості в позитивному результаті краще звернутися в нашу фірму, яка надасть вам допомогу в даному питанні. Давайте розберемося, чому так важко отримати візу, і навіщо потрібна допомога.

Які візи ви зможете оформити?

Щоб відвідати Великобританію вам знадобиться віза, яка в залежності від ваших цілей поїздки ділиться на наступні види:

Туристична віза – призначена для туристичної поїздки до Великобританії. Іншими словами туристична віза в Англію оформляється для відвідування виставок, музеїв, галерей, фестивалів, занять шопінгом і ін.

Робоча віза – призначена для тих громадян України, які хочуть знайти для себе роботу в Великобританії. Як правило, робочі візи до Великобританії існують таких видів: Tier 2 (кваліфіковані працівники) і Tier 5 (тимчасові працівники). Іншими словами трудова віза до Британії категорії Tier 2 призначається для працівників, які мають вищу освіту в тій спеціальності, на робоче місце якої вони претендують. Така віза видається на 1 рік і більше. Категорія Tier 5 присвоюється тим громадянам, які їдуть до Великобританії на сезонну роботу в якості різноробочих. Термін дії такої візи повністю залежить від періоду, передбаченого тим чи іншим видом робіт.

Бізнес або ділова віза(категорії Tier 1) – оформляється для бізнесменів або інвесторів терміном до 180 днів. Але варто відзначити також, що англійським посольством передбачена бізнес імміграція до Великобританії, тобто ви зможете оформити довгострокову візу для залагодження всіх своїх справ в цій країні, що стосуються бізнесу.

Гостьова віза – оформляється для цілей відвідання родичів, друзів або знайомих, які проживають на території цієї країни. Для оформлення обов’язкова наявність запрошення листи від запрошеної сторони!

Транзитна віза – необхідна в тому випадку, якщо ви не збираєтеся пробути на території Англії довше 2-х днів. Це потрібно в тому випадку, якщо ви збираєтеся відвідати різні місця в Європі, в тому числі і Великобританію або будете очікувати в цій країні рейс для перельоту в третю країну.

Студентська віза – потрібна усім тим, хто збирається відправитися в цю країну на навчання. Залежно від термінів навчання, англійська навчальна віза видається на 1 рік і більше.

Віза нареченої(дружини / нареченого) – призначена для поїздки в Англію з метою реєстрації шлюбу з громадянином цієї держави.

Віза моряка – оформляється на будь-якого мореплавця з України, який пройшов крюїнг і збирається працювати на англійському судні. Також морська віза оформляється для всіх членів екіпажу судна, які мають намір працювати в водах Атлантичного океану, Північного моря або в протоці Ла-Манш.

Віза для воз’єднання сім’ї – яка дуже часто носить назву «батьківська» – призначена для батьків, чоловіка / дружини та дітей, які проживають на території України, які хочуть іммігрувати в Англію до свого близького родича. Успішна і швидка імміграція батьків, чоловіка / дружини, дітей залежить від правильно підготовлених документів, як з боку заявника, так і з боку сторони, що запрошує. Не забувайте, що в будь-яких важких ситуаціях ви завжди можете звернутися за допомогою до наших досвідчених спеціалістів!

Ви можете знайти нас тут
Офіси нашої компанії

Ми можемо зустрітись особисто або ж виберіть один із зручних для вас варіантів
Офіс в Чернівцях
м. Чернівці,
вул. Проспект Незалежності 129
Наша пошта
Наші контакти    map